• 17 Aralık soruşturmasında o şüpheliymiş
  17 Aralık soruşturmasında o şüpheliymiş
 • Hırsızlığa girdiği evde kedi pişirdi
  Hırsızlığa girdiği evde kedi pişirdi
 • Cemaatin sempatizan sayısını açıkladı
  Cemaatin sempatizan sayısını açıkladı
 • ‘Altın Portakal’ sahiplerini buldu
  ‘Altın Portakal’ sahiplerini buldu
 • MİT: Genelkurmay’a sorun
  MİT: Genelkurmay’a sorun
 • 9 yıllık esaretin bedeli
  9 yıllık esaretin bedeli
 • Davutoğlu da bonkör çıktı
  Davutoğlu da bonkör çıktı
 • Müftü’den korkunç sözler
  Müftü’den korkunç sözler
 • Tamer Karadağlı zeytinyağı kurbanı
  Tamer Karadağlı zeytinyağı kurbanı
 • Karısı kıskandı senaryo değişti
  Karısı kıskandı senaryo değişti

“Yazıcıoğlu’nun kaseti de çıkacak”
“Yazıcıoğlu’nun kaseti de çıkacak”

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 30 Mart yerel seçim öncesi planlandığını öne sürdüğü üç kaos planını açıkladı.

3 Mart 2014 13:06
Font1 Font2 Font3 Font4

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek 30 Mart yerel seçim öncesi planlandığını öne sürdüğü üç kaos planını açıkladı. İlk koz Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümüyle ilgili Erdoğan’ın ses kasetinin yayınlanması. Bunun sonucu olarak ülkücülerin de sokağa dökülmesiyli Ukrayna’daki gibi olaylar çıkarılacak. Ve son koz seçim günü sandıkların kaçırılması. Gökçek’in AHaber’de televizyon programında yaptığı açıklamaları şöyle…

BİRİNCİ KOZ: YAZICIOĞLU KASETİ!

Şu anda ellerinde üç kozları kaldı. Birincisi Muhsin Yazıcıoğlu montaj kaseti çıkacak. Muhalif yazarlar bunu kendileri de yazdılar bunu. Hatta birisi Twitter’dan yazdı, ben de bu kaset çıkarsa sizden bilinir savcılığa suç duyurusanda bulunurum deyince yazdıklarını sildi. Ülkücü camiayı sokağa dökmek için tam seçim öncesi kaos çıkaracaklar. Marjinal gruplarda buna katılacak.

İKİNCİ KOZ: UKRAYNA’DAKİ GİBİ SOKAK OLAYLARI

Üçüncü tehlike mutlaka Ukrayna’da olduğu gibi molotoflu ortalğı yakıp yakan bir girişimdi bulunacaklar. Almanya dergisi Yanukoviç ile ilgili 650 milyon paralarla kaçtı diye bir uydurma yaydılar. Ama adamın elinde iki bavul var. Yahu arkadaş iki bavula sığar mı bu para? Niye? Avrupa Birliği bu kişi Rus yanlısı olduğu için istemiyor. AK Parti’de böyle istenmediği için uydurma haberler yayılacak.Sokağa dökecekler göreceğiz ama başarılı olamayacaklar.

SON KOZ SANDIKLAR KAÇIRILACAK

Son koz sandıklar kaçırılacak. AK Parti’nin güçlü olduğu yerlerde sandıklar kaçırılacak. Marjinal gruplara şu anda eğitim yaptırılıyor. Eğitim metinlerini ortaya çıkaracağım yakında. Bumarjinal gruplar sandık başında olacak. AK Parti hile yaptı diyecekler.

İnsanların bu konuda titiz olması lazım. Önce olaylar sonra kasetler ve sonra sandığa saldırı.Ama tüm bu olaylara rağmen sandıktan birinci çıkacağız.


Bu haberler ilginizi çekebilir!
Yukarı Geri Ana Sayfa